Leczenie uderzenia krwi do głowy naturalnymi sposobami

1. Za pomocą jemioły pospolitej:

Dzięki zawartości substancji, które normalizują metabolizm całego organizmu, jemioła obniża podwyższone ciśnienie lub podwyższa ciśnienie zbyt niskie. Dzięki temu niespokojne serce się uspokaja, a czynność sercowa się unormowuje. Ustępują wszystkie dolegliwości związane z nieprawidłowym ciśnieniem krwi, a więc uderzenia krwi do głowy, uczucie zawrotu głowy, szum w uszach, zaburzenia widzenia.
Herbatka z jemioły przygotowana jako tzw. wyciąg na zimno i pita łykami w ilości trzech szklanek dziennie unormowałaby także państwu serce i układ krążenia. W ogóle, należałoby przynajmniej raz w roku przeprowadzić sześciotygodniową kurację herbatką z jemioły. Pije się wtedy przez trzy tygodnie po trzy szklanki herbatki dziennie, przez dwa tygodnie po dwie szklanki i przez jeden tydzień po jednej szklance. W czasie tych sześciu tygodni układ krążenia i ciśnienie wracają do normy. Dla utrzymania tego stanu byłoby wskazane picie przez cały rok codziennie rano jednej szklanki herbatki.

SPOSÓB UŻYCIA
HERBATKA: Herbatkę z jemioły przygotowuje się w postaci zimnego wyciągu. ! kopiastą łyżeczkę do herbaty jemioły zalewa się na noc ¼ litra zimnej wody, rano całość lekko podgrzewa i cedzi. Jeżeli porcja dzienna jest większa, należy herbatkę przechowywać w termosie przepłukanym wrzącą wodą lub za każdym razem podgrzewać ją w łaźni wodnej.

2. Za pomocą krwawnika pospolitego:

Przy uderzeniach krwi do głowy, którym towarzyszą bóle rozsadzające czaszkę, a także przy zawrotach głowy, mdłościach, chorobach oczu, przy których występuje łzawienie, przy kłujących bólach oczu i krwawieniach z nosa. poleca się herbatkę z krwawnika
Atak migreny wywołany nagłą zmianą pogody lub halnym wiatrem często zażegna jedna szklanka bardzo gorącej herbatki z krwawnika, którą należy pić łykami. Regularne picie tej herbatki może doprowadzić do całkowitego ustąpienia migreny.

SPOSÓB UŻYCIA
HERBATKA: Bierze się jedną kopiastą łyżeczkę do herbaty zaparza się ¼ litra wody i pozostawia na krótko do naciągnięcia.Odpowiedz

advert