Leczenie raka wątroby i marskości wątroby za pomocą widłaka goździstego

Widłak jest wyjątkowo skuteczny i dobry na leczenie zapalenia wątroby, leczenie marskości wątroby (stwardnienia wątroby) oraz w leczeniu raka wątroby. Pozwala także rekonwalescentom szybko odzyskać siły.

Widłak goździsty (Lycopodium clavatum) to rośliną zawierającą rad (więcej o tym pierwiastku możecie Państwo przeczytać: http://pl.wikipedia.org/wiki/Rad_(pierwiastek) ),

Widłak goździsty można kupić w aptekach lub sklepach zielarskich.

Jeżeli kogoś kto cierpi na marskość wątroby, nawet przy przypadkach uznawanych za beznadziejne, dodajcie cierpiącemu otuchy i zwróćcie uwagę na herbatę z widłaka, który zawiera rad i jest tak ważny w leczeniu naturalnym. Nawet ci, którzy cierpią na złośliwe nowotwory wątroby, dzięki widłakowi, mogą mieć nadzieję na poprawę stanu zdrowia.

Znany jest przypadek w którym chory na marskość wątroby miał nocna duszność która towarzyszy marskości wątroby (a też potrafi być rozpoznawana jako dychawica sercowa) i już po wypiciu pierwszej szklanki herbaty nocna duszność która była obecna przez wiele lat ustąpiła.

Przygotowanie herbatki z widłaka goździstego: Wziąć jedna płaska łyżeczkę herbacianą widłaka, zalać 250ml gotującej się wody i zostawić na krótko do naciągnięcia. Pic łykami 1 szklankę dziennie rano, na czczo 30 minut przed śniadaniem. W przypadku marskości wątroby i złośliwych nowotworów należy pić dwie szklanki dziennie.

Widłaka nie można nigdy gotować lecz tylko zalewa się go wrzącą wodą !

Widłak goździsty to szczególna roślina jest także bardzo pomocny przy leczeniu wielu schorzeń i dolegliwości, miedzy innymi:

- leczeniu artretyzmy i reumatyzmu, nawet gdy występują już deformacje stawów
- leczenie chronicznego zaparcia
- leczenie hemoroidów
- leczeniu schorzeń układu moczowego i narządów płciowych
- leczeniu bóli i schorzeń jąder
- leczeniu tworzeniu się piasku nerkowego i kolki nerkowej
- leczeniu skurczy kończyn – np. kurczy stóp i mięśni łydek, czy skurczu pęcherza moczowego
- leczeniu zawyżonego ciśnienia krwi
- leczeniu bóli blizn powypadkowych powodujących skurcze
- leczenie odleżyn u ciężko chorych – pomagający w krótkim czasie zaleczyć rany